Reprezentanci Stec Rally Team – Adam Stec oraz Jakub Wróbel przed Rajdem Dolnośląskim:

Adam Stec:
Przed nami kolejna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Dolnośląski. Nie miałem jeszcze okazji startować na tych odcinkach, ale oglądając relację z poprzednich edycji mogę stwierdzić, że będzie szybko i bardzo technicznie. Czekam z niecierpliwością na widowiskowe sekcje w Dusznikach i powracający historyczny odcinek Złoty Stok.
Za nami dwa dni testowe w bardzo zmiennych warunkach pogodowych. Mieliśmy okazję przetestować różne mieszanki, zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Popracowaliśmy nad ustawieniami, załapałem lepszy feeling auta i jesteśmy gotowi na każdy scenariusz.

Jakub Wrobel:
Mamy swój plan na ten sezon, zebrać jak największe doświadczenie i z każdym rajdem pracować nad poprawą swojego tempa względem czołówki. Na Rajdzie Dolnośląskim zamierzamy dalej konsekwentnie realizować te założenia i przyspieszać z każdym rajdem. Adam co raz pewniej się rozkręca, widać duży progress w jego jeździe i jestem pełen podziwu jego tempa na mokrym.

#StecRallyTeam #KartonyPL Lukas-Trans Transport Międzynarodowy Łukasz Knapiński #RaceRent #StecPOL #StecKarton#RajdDolnoslaski #52RajdDolnoslaski